گروه خبری - کشاورزی
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مجمع جهادگران اعتلای گروه‌های سازندگی سه شنبه 25 اریبهشت ماه در سالن همایش دانشکده قاضی طباطبائی ارومیه برگزر خواهد شد.
ما دانشجویان انقلابی مشت محکم خود را بر دهانی که سخن دشمنان را تکرار کند و از مذاکره بر سر خطوط قرمز مشخص شده از جمله قدرت موشکی کشور سخن بگوید، خواهد کوبید.
مسئول تحلیل و بررسی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت:کارگاه سیاسی ویزه دانشجویان بسیجی بمدت دو روز در تاریخ های 20 و 21 اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار خواهد شد
مسئول بسیج دانشجویی استان در بازدید از روند کار گروه جهادی دامپزشکی دانشگاه ارومیه با اشاره به خدمات ارائه شده گفت: در این دوره بالغ بر 1000 دام سبک و سنگین با ارائه خدمات مشاوره، ویزیت ، تجویز دارو، جراحی، به صورت رایگان یه اهالی روستا های مناطق مرزی این شهرستان انجام شد.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی آذربایجان غربی با اشاره اردوهای جهادی دامپزشکی بسیج دانشجویی اذعان کرد: آغاز اردوهای جهادی بسیج دانشجویی 1397 با اعزام گروه جهادی دامپزشکان جوان دانشگاه ارومیه به منطقه مرزی دلزی شهرستان سلماس استارت خورد.
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی با اشاره به تعداد اعزامیان کاروان راهیان نور جنوب کشور گفت: در اسفند ماه سال جاری بیش از 1500 دانشجوی خواهر و برادر به صورت مجزا در قالب 27 دستگاه اتوبوس به سفرهای راهیان نورجنوب کشور اعزام خواهند شد.
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی با اشاره به وقایع اخیر جامعه بسیج دانشجویی به عنوان قشر فعال در زمینه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی وظیفه آگاه سازی و بصیرت افزایی را دارد، گفت: بر این اساس دانشجوی جوان انقلابی به عنوان دیدبان و موتور محرک جامعه وظیفه شناسایی و آگاه سازی نسبت به مسائل حاشیه ای که باعث تلف شدن انرژی و انحراف افکار عمومی را دارد در اولویت کاری خود قرار دهد .
مدیر فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی از تمدید جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس خبرداد و گفت: با توجه به استقبال خوب دانشجویان و درخواست دانشجویان علاقه مند برای شرکت درسومین جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس، مهلت ارسال آثار تا 10 اردیبهشت ماه تمدید شد.
به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه از استانداری آذربایجان غربی جهت حضور در جمع دانشگاهیان و پاسخ به پرسش های آنان در خصوص مطالبات مردمی، بودجه حاشیه‌شهر، مشکلات کشاورزان، دریاچه ارومیه، صادرات استان، مسائل درمانی و غیره دعوت بعمل آمده است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه با اشاره به برگزاری اردوی تشکیلاتی- بصیرتی به میزبانی استان قم گفت: این اردو پنج ‌روزه با حضور 50 نفر از مسئولان و اعضای شورای بسیج دانشجویی و با هدف كادرسازي افراد جذب شده و ارتقای سطح معرفت، بصیرت و مهارت تشکیلاتی این دانشجویان برگزار میشود.
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|