گروه خبری - فرهنگی
کاروان راهیان نور دانشجویی به مناطق عملیاتی جنوب کشور صبح امروز با حضور ویژه خانواده شهید مدافع حرم قاسم پور و مسئول هماهنگ کننده سپاه شهدا سرهنگ وحیدی و دیگر مسئولین دانشگاه ها استان از مقابل مسجد دانشگاه ارومیه عازم شدند.
اولین کاروان دانشجویی استان به راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور صبح امروز با حضور ویژه خانواده شهید مدافع حرم سعید شبان واستاندار محترم آذربایجان غربی، جانشین محترم سپاه شهدا استان ، مسئول بسیج دانشجویی استان و روسای دانشگاههای ارومیه و دیگر مسئولین از دانشگاه آزاد ارومیه عازم شدند.
با تکیه بر شعار" رهروان سبز ولایت، وارثان سرخ شهادت" ازعشق به ولایت و رهبری تا آرزوی شهادت در جوار قبور شهدای به یاری خداوند متعال شرمنده شهدا اسلام نشوم و بتوانم تربیت مورد تائید و مد انتظار شهید را بر مبنای ولایتمداری و توجه به دوستان آنها ادامه دهیم .
افتتاحیه راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور با حضور مادر شهید نعمتی جودی و مسئولین استانی در محوطه فضا سازی شده راهیان نور دانشگاه ارومیه برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی در نشست خبری با اصحاب رسانه بعد از ظهر امروز، 13 اسفند ماه ضمن تشریح اهداف، سیاست ها و برنامه های عملیاتی راهیان نور جنوب کشور به محضر دانشجویان، پاسخگوی پرسش خبرنگاران محترم در حوزه‌های مختلف راهیان نور به عنوان بزرگترین حرکت فرهنگی مردمی ایران اسلامی شدند.
آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با حضور مسئول بسیج دانشجویی استان و مسئولین دانشگاهی و دانشجویان در سالن ابن سینا واقع در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.
مراسم تدفین شهدای گمنام در دانشگاه قاضی طباطبایی ارومیه با حضور دانشجویان و مسئولین استانی برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی استان در بازدید از روند کار گروه جهادی دامپزشکی دانشگاه ارومیه با اشاره به خدمات ارائه شده گفت: در این دوره بالغ بر 1000 دام سبک و سنگین با ارائه خدمات مشاوره، ویزیت ، تجویز دارو، جراحی، به صورت رایگان یه اهالی روستا های مناطق مرزی این شهرستان انجام شد.
به همت بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی و همکاری سپاه سلماس اردوی جهادی در قالب گروه دامپزشکی متشکل از 13 نفر دانشجوی سال آخر دامپزشکی و 4 نفر از اساتید به نام دانشگاه ارومیه در روستاهای مرزی شهرستان سلماس در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و به منظور رفع محرومیت از اقشار آسیب پذیر و همچنین حفظ و توسعه سرمایه‌های بومی اقدام به ارائه خدمات رایگان نمودند.
پدر بزرگوار شهید احمدی روشن در مراسمی که بمناسبت روز مهندس در دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شده بود با اشاره به تربیت شهید مصطفی گفت: من در تربیت فرزندانم سعی کردم آنچه که درست و دینی است را لحاظ کنم، اولین کاری که توجه ویژه‌ای بر آن داشتم، نان حلالی بود که بر سفره می‌بردم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|