کد خبر: 43143 تاریخ انتشار : 1395/10/21-22:30:24

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

حسین کیقبادی؛
سکوت در برابر حمایت علنی از فتنه گران و منافقان!
حال باید این سؤال را از سران جریان اصلاحات که اکثر تئورسین های آنها امروز پناهنده دشمنان اصلی انقلاب اسلامی یعنی آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث هستند پرسید که براساس کدام منطق دموکراسی و جامعه مدنی بک عده هر روز روی موج اذهان عمومی هشتک سواری میکنند و رسما از این مجرم امنیتی و سیاسی که سابقه طرفداری از سازمان منافقین و گروهک ضدانقلاب پژاک را در کارنامه خود دارد حمایت میکنند؟
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی از آذربایجان غربی، حسین کیقبادی- در روزهای اخیر متأسفانه مشاهده شده است که جریانی در داخل کشور دست به حمایت آشکار از زندانی امنیتی و سیاسی که آشکارا از منافقین و گروهک های ضدانقلابی دفاع کرده است زده اند. این جریانات در کمال وقاحت و تعجب با استفاده از رسانه های زنجیره ای و شبکه های اجتماعی خود از این شخص که به کرات و در طول سال های گذشته سعی در ضربه زدن به نظام داشته و در فتنه 1378 و 1388 نیز قصد خرابکاری داشته عنوان قهرمان را نسبت دادند!.هرچند اینگونه اظهارنظرها و القاب دادن ها و حمایت ها در طول تاریخ جمهوری اسلامی همیشه توسط بعضی زالوصفت هاو منافقان و وطن فروشان داخلی وجود داشته ولی باید هشیار و مواظب بود و محکم در مقابل این جریانات و اشخاص ایستاد که چه بسا قصد فتنه ای به مراتب سخت تر از 88 را داشته باشند.

در این بین یک تشکل دانشجویی در دانشگاه ارومیه در کمال بی شرمی دست به حمایت از این مجرم معلوم الحال که افکاری منحله و ضدانقلابی دارد زده است.جالب است که این تشکل دانشجویی که داعیه اصلاح طلبی دارد و همیشه هم دم از دموکراسی و قانون مداری میزند از اشخاص و جریاناتی دفاع میکند که قانون شکنی و ضدیت آنها با نظام اسلامی کاملا برای اذهان عمومی مبرهن  شده و الان دو سه سال هست بخاطر همین جرم های سنگین امنیتی و سیاسی ست که در زندان به سر میبرد؟.

این اقدام کاملا خارج از ماهیت و رسالت جنبش های دانشجویی که همان استقلال و عدم وابستگی آنها به جریانات و احزاب سیاسی است میباشد.در حالکیه جنبش دانشجویی باید متناسب با ماهیت خود بدون وابستگی و محافظه کاری حل مشکلات مردم از جمله بی عدالتی،فقر،گرانی،بیکاری و ...را از مسئولین مطالبه کند ولی شوربختانه مشاهده میکنیم که این تشکل اصلاح طلب دانشجویی دانشگاه ارومیه با فاصله گرفتن از رسالت خود به بازیچه ای در دست احزاب سیاسی تبدیل شده است. و چه بجا هم حضرت آقا فرمودند که تشکل دانشجویی که سیاست زده و محافظه کار شد باید فاتحه آن را خواند.

در حقیقت حمایت این تشکل یکبار مصرف و معلوم الحال دانشجویی از مجرم ضدانقلاب، میزان پوچی و زبونی آنها را میرساند.حال باید این سؤال را از سران جریان اصلاحات که اکثر تئورسین های آنها امروز پناهنده دشمنان اصلی انقلاب اسلامی یعنی آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث هستند پرسید که براساس کدام منطق دموکراسی و جامعه مدنی بک عده هر روز روی موج اذهان عمومی هشتک سواری میکنند و رسما از این مجرم امنیتی و سیاسی که سابقه طرفداری از سازمان منافقین و گروهک ضدانقلاب پژاک را در کارنامه خود دارد حمایت میکنند؟

این حرکت این جنبش به اسم دانشجویی ولی در اصل آلت دست جریان سیاسی و پادوی جریان اصلاحات ، از دو حالت خارج نیست یا این افراد جاهل و نادان هستند و یا عامدانه و مغرضانه دست به چنین خیانت ها و سیاست بازی هایی میزنند. هرچند این اولین بار نیست که دست به چنین گستاخی هایی میزنند و متأسفانه مسئولین دانشگاه هم همیشه سکوت کرده و عکس العملی نشان ندادند ولی دیگر صبر بس است و از طرفی هم این دلیل نمیشود که در مقابل محافظه کاری مسئولین سکوت کرد،لذا به عنوان تکلیف خود مطالبه برخورد جدی و انقلابی را دارم.

والسلام علی من اتبع الهدی...

 
©2020 Basij Student Organization. All Rights Reserved