آرشیو یادداشت
مراسم تشییع هاشمی برخی حاشیه های قابل تامل داشت، عده ای سودجو که ننگ فتنه بر پیشانیشان مشهود بود، هاشمی و مرگ او را بهانه ای برای صف کشی های خیابانی خود کرده بودند و با سردادن شعارهای هنجار شکنانه و لوس شده چندین ساله خود در تلاش بودند ضمن بهره برداری رسانه ای، حرکت عظیم مردم را به نام خودشان ثبت کنند. اما تعداد این افراد ساده لوح به حدی کم بود که برای خودشان نیز مایه آبرو ریزی شده و ادعای واهی زنده بودن جنبش سبز را بر باد برده بود.
حال باید این سؤال را از سران جریان اصلاحات که اکثر تئورسین های آنها امروز پناهنده دشمنان اصلی انقلاب اسلامی یعنی آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث هستند پرسید که براساس کدام منطق دموکراسی و جامعه مدنی بک عده هر روز روی موج اذهان عمومی هشتک سواری میکنند و رسما از این مجرم امنیتی و سیاسی که سابقه طرفداری از سازمان منافقین و گروهک ضدانقلاب پژاک را در کارنامه خود دارد حمایت میکنند؟
همه ساله از 12 ربیع الاول و همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) به روایت برداران اهل سنت، هفته وحدت آغاز می شود. هفته ای که پیر فرزانه انقلاب در اوایل انقلاب نامگذاری کرد و هر سال از شکوه و عظمت و جایگاه والاتری برخودار می شود. این نامگذاری هوشمندانه توجه مسلمانان و موحدان دنیا را به موضوع شاخص وحدت معطوف میکند، مسئله ای که طبق آیات و روایات همواره از رموز سعادت و شقاوت ملت ها و امت ها بوده است.
امروز کشور بیش از پیش به حضور و نقش آفرینی جنبش دانشجویی نیاز دارد و دولت ها هم باید به نسل جوان و دانشجو میدان دهند .دانشجو اگر با بصیرت و علم خود وارد عرصه های مختلف کشور شود و بدون وابستگی به جناح خاصی مشکلات کشور را از مسئولین مطالبه گری کند مطمئنا شاهد پیشرفت های روزافزون در بخش های مختلف خواهیم بود.
پیاده روی اربعبن امسال نیز باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شد. جمیعیت میلیونی از کشورهای مختلف و با مذاهب گوناگون به عشق اباعبداالله (ع) مسیر 80 کیلومتری نجف-کربلا را با پای پیاده پیمودند تا بار دیگر با امام و محبوبشان تجدید میثاق کرده باشند. عظمت این ماجرا به قدری بود که بهت رسانه های ضد اسلامی معاند را به همراه داشت و آنها را نیز وادار به واکنش کرد.
جامعه ای که آن را متعلق به آقا امام زمان می دانیم و قراربوده که در آن جوان مؤمن و انقلابی در فضای آرام و ناآلوده رشد کرده و زمینه ظهور آقا امام زمان روحی فداء را فراهم آورد مشاهد میکنیم که فساد اخلاقی و بی بندو باری و بدحجابی در آن بیداد میکند و شرایط جوری وخیم شده که انسان خجالت میکشد وارد خیابان و کوچه و بازار هم شود.
الحمدالله هر روز گشایش و فرجی است و شرایط هر روز رو به بهبودی است! اما در دوران پسابرجامی که ملت متوهم از رفع تحریم و گشایش اقتصادی است چیز دیگری مشاهده می کنند.
واضح است که بسیاری از کسانی که سابقاً انقلابی بودند امروز و در اثر این پروژه ی زیرکانه دشمن تبدیل به کسانی شده اند که کاملاً از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی جدا مانده اند.
اما آیا استصوابی یا استطلاعی بودن نظارت شورای نگهبان دغدغه اصلی فکری جریان هایی است که با حجم بالایی از تولید محتوا و موضوع به آن می پردازند؟ برای پاسخ به این پرسش باید دلایل طرح دوگانه مذکور را مورد بررسی قرار داد.
|< < 1 2 > >|
آخرین اخبار
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مجم...
صبح امروز کارگاه جریان شناسی سیاسی ویژه دانشجویان بسیجی ا...
ما دانشجویان انقلابی مشت محکم خود را بر دهانی که سخن دشمن...
مسئول تحلیل و بررسی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گف...