کد خبر:97523 تاریخ انتشار : 1397/2/20-12:58:57
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی واحد آزاد ارومیه؛
مشت محکم بر تکرار کنندگان حرف دشمن می زنیم
ما دانشجویان انقلابی مشت محکم خود را بر دهانی که سخن دشمنان را تکرار کند و از مذاکره بر سر خطوط قرمز مشخص شده از جمله قدرت موشکی کشور سخن بگوید، خواهد کوبید.
لینک کوتاه http://urmia.bso.ir/id/97523
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی از آذربایجان غربی، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه  بیانیه ای در اقدامات اخیر رئیس جمهور رژیم خبیث آمریکا بر علیه ملت ایران را صادر کرد.
بسمه تعالی
همانگونه که انتظار می رفت، پس از نقض عهد های مکرر و پی در پی، سرانجام آمریکا از برجام خارج شد تا بار دیگر ماهیت غیرقابل اعتماد خود را برای جهانیان به نمایش بگذارد.
تجربه مذاکره با آمریکای جنایتکار و بدعهدی این کشور در قبال برجام، ظرفیت فکری ملت ایران را بالا برد و موجب شد که حتی ساده اندیش ترین افراد در کشور نیز اگر انصاف و حسن نیت داشته باشند تا ابد هیچگاه صحبت از رابطه با آمریکا و مذاکره مجدد با این کشور نزنند.
از سوی دیگر برخی کشورهای اروپایی که ید طولایی در دشمنی با ملت بزرگ ایران دارند و این دشمنی را در طول تاریخ بارها آشکارا به نمایش گذاشته اند سعی می کنند با ایفای نقش پلیس خوب خود را به دروغ خیرخواه ایران اسلامی نشان دهند.
در چنین  شرایطی از دولت دوازدهم انتظار می رود که وقت و سرمایه ملی را صرف تجربه اندوزی های بی حاصل نکند و با عدم اعتماد به کشورهای اروپایی به جای دل بستن به نقاط خیالی، تصمیمی خردمندانه اتخاذ کند.
اما متاسفانه این روزها در گوشه کنار سخنانی مبنی بر لزوم مذاکره بر سر قدرت موشکی کشور و حضور جمهوری اسلامی در منطقه شنیده می شود و همزمان اراده جریان غرب گرا معطوف تصویب FATF به عنوان عامل خودتحریمی و زمینه ساز جنگ علیه کشور شده است.
ما سربازان عاشورایی امام خامنه ای (مد ظله العالی) در دانشگاه آزاد ارومیه خطاب به سیاسیون کشور اعلام می داریم ملت ایران اسلامی و در راس آن دانشجویان بصیر اجازه تکرار تجربه هایی نظیر برجام را نخواهد داد و مشت محکم خود را بر دهانی که سخن دشمنان را تکرار کند و از مذاکره بر سر خطوط قرمز مشخص شده از جمله قدرت موشکی کشور سخن بگوید، خواهد کوبید.
ما یقین داریم که ملت بزرگ ایران در پرتوی عنایات ویژه حضرت بقیه ا… الاعظم (ارواحنا له الفدا) و هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) به زودی قله های پیشرفت را یکی پس از دیگری فتح کرده و جشن نابودی رژیم صهیونیستی و بر هم خوردن مناسباتی که موجب عقب ماندگی ملت های جهان شده است را برپا خواهد کرد.
 
انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مجم...
صبح امروز کارگاه جریان شناسی سیاسی ویژه دانشجویان بسیجی ا...
ما دانشجویان انقلابی مشت محکم خود را بر دهانی که سخن دشمن...
مسئول تحلیل و بررسی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گف...