کد خبر:93493 تاریخ انتشار : 1396/11/22-9:52:1
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان غربی؛
در مقابل چشم بدخواهان و دشمنان خود جشن ۴۰ سالگی خود را برگزار میکنیم
انقلاب اسلامی در طول عمر ۴۰ ساله خود همواره دچار فرلز و نشیب های بسیاری بوده است که البته با صبر و استقامت مردم و عزیز و با رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی و پس از ایشان حضرت امام خامنه ای امروز در مقابل چشم بدخواهان و دشمنان خود جشن ۴۰ سالگی خود را برگزار میکند .
لینک کوتاه http://urmia.bso.ir/id/93493

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی از آذربایجان غربی، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان غربی بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر نمودند که به شرح ذیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری (مدظله الشریف):۲۲ بهمن امسال از بیست و دوم بهمن‌های تماشایی خواهد شد.


امروز در یوم الله ۲۲ بهمن سال ۹۶ درخت تنومند انقلاب اسلامی سی و نهمین سال عمر خود را پشت سر گذاشته و چهل سالگی خود را گرامی میدارد .

انقلاب اسلامی در طول عمر ۴۰ ساله خود همواره دچار فرلز و نشیب های بسیاری بوده است که البته با صبر و استقامت مردم و عزیز و با رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی و پس از ایشان حضرت امام خامنه ای امروز در مقابل چشم بدخواهان و دشمنان خود جشن ۴۰ سالگی خود را برگزار میکند .

راهپیمایی ۲۲ بهمن در طول این ۴۰ سال به مثابه ی بیعت دوباره ملت با بصیرت ایران اسلامی با انقلاب و رهبری بوده است .

دشمنان انقلاب اسلامی و ایران عزیز از ابتدای انقلاب تا به امروز تمام توان و بودجه خود را در جهت براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار گرفته و خواهد گرفت اما یکی از اصلی ترین عوامل شکست آنان تا به امروز حمایت پرشور و محکم مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی از انقلاب در راهپیمایی های ۲۲ بهمن است .رهبر معظم انقلاب نیز در سخنرانی اخیر خود به این موضوع اشاره کردند و فرمودند :
امسال هم من به شما عرض کنم به حول و قوه الهی ۲۲بهمن امسال از آن ۲۲بهمن‌های تماشایی خواهد بود چون مردم با این یاوه‌گویی‌هایی که بعضی دولتمردان آمریکایی کردند احساس می‌کنند که دشمن در حال کمین گرفتن برای تهاجم و دشمنی است. امسال حضور مردم از همیشه گرم‌تر خواهد بود و همه به توفیق الهی می‌آیند. ۹۶/۱۱/۱۹

دشمنان خارجی و برخی خائنین داخلی که در چند سال اخیر زمزمه ی برگزاری مجدد رفراندوم جهت انتخاب نوع حکومت  را راه انداخته اند بدانند همین راهپیمایی ۲۲ بهمن خود رفراندومی بزرگ  است که ملت ایران همچون بار اول با اکثریت قاطع آرا نظام جمهوری اسلامی ایران را انتخاب میکنند .

مردم با بصیرت و آگاه ایران اسلامی با  وجود مشکلات بسیار در زمینه های اقتصادی و معیشتی خود .هیچگاه ناکارآمدی  دولت ها را به پای ناکارآمدی نظام نمی نویسند و با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حمایت قاطع و صریح خود را از انقلاب و رهبری اعلام میدارند .

در آخر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی از تمام ملت غیور و شهید پرور استان علی الخصوص دانشجویان ،دانشگاهایان و قشر نخبه جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن که تجلی قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی است دعوت به عمل می آورد  .
والسلام و علی من اتبع الهدی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آ.غربی

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مجم...
صبح امروز کارگاه جریان شناسی سیاسی ویژه دانشجویان بسیجی ا...
ما دانشجویان انقلابی مشت محکم خود را بر دهانی که سخن دشمن...
مسئول تحلیل و بررسی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گف...