کد خبر:93492 تاریخ انتشار : 1396/11/22-9:47:34
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
در این بیانیه آمده است: از اول انقلاب تاکنون همیشه بودند مسئولان و خواصی که دل در گرو دوستی با دشمن داشته و دارند و اخیرا هم یکبار فریب لبخند دشمن را خوردند ولی با چشم خود دیدند که آمریکا و استکبار غیرقابل اعتماد است و به فرموده مقام معظم رهبری؛ این هم تجربه ای شد برای ملت ایران.
لینک کوتاه http://urmia.bso.ir/id/93492
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی از آذربایجان غربی، بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کردن که به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

《 وَنُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ》 قصص۵
ما میخواهیم بر مستضعفان زمین منت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم.

۲۲ بهمن در حکم عید فطر، قربان و غدیر ملت مسلمان ایران است.   امام خامنه ای (مدظله العالی)

چهلمين سالگرد از انقلاب عظیم ملت ایران هم فرا رسید، انقلابی که رعشه بر عرشه ی استکبار جهانی انداخت و جهان را مات و مبهوت عظمت و وسعت خود کرد. انقلابی که نه تنها مردم ایران را از چنگال استعمار استکبار رهاند بلکه چراغ امیدی شد بر تمامی مستضعفان عالم که وعده ی خداوند تحقق خواهد پذیرفت.
اکنون که حدود چهار دهه از انقلاب اسلامی سال ۵۷ می گذرد، ملت ایران راه های پر پیچ و خمی را پیموده است، از تحمیل جنگ هشت ساله گرفته تا وضع سخت ترین تحریم های تاریخ علیه یک ملت، اما مردم قهرمان ایران نشان داده است که مرد راه های سخت است و در همه ی میدان ها و عرصه ها توانایی و اقتدار خود را بر جهانیان نشان داده است که ما این را از امام خمینی به یادگار داریم که فرمودند : ما می توانیم.
انقلاب اسلامی ایران که به حق معجزه قرن است توانست مردم آزادی خواه جهان را بیدار کند که اکنون ثمره های آن انقلاب الهی را در یمن، بحرین، سوریه، لبنان، عراق و دیگر کشور های منطقه می بینیم و توانست به استکبار و ایادی آن ثابت کند که این وعده الهی است إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ يَنْصُرْكُمْ.
گرچه در طول چهل سال عمر پربرکت این انقلاب کسانی بودند که سال های اولیه در صفوف اول این حرکت قدم ها برداشتند لکن بعدها از صف انقلاب جدا شده و راه خود را از انقلاب کج کردند، غافل از آنکه همیشه جای علف های هرز را نهال های جوان و با طراوت می گیرد. آری رویش های این انقلاب نظیر حججی ها، احمدی روشن ها، طهرانی مقدم ها و ... به حق بیشتر از ریزش ها آن است.
از اول انقلاب تاکنون همیشه بودند مسئولان و خواصی که دل در گرو دوستی با دشمن داشته و دارند و اخیرا هم یکبار فریب لبخند دشمن را خوردند ولی با چشم خود دیدند که آمریکا و استکبار غیرقابل اعتماد است و به فرموده مقام معظم رهبری؛ این هم تجربه ای شد برای ملت ایران.
اکنون ما جوانان انقلابی دانشگاه صنعتی ارومیه ضمن دعوت از مردم بصیر و زمان شناس ایران اسلامی برای حضور هرچه گسترده تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، به آمریکا و اتحادیه اروپا می گوییم که این ملت اجازه تکرار اشتباه تلخ برجام را نمی دهند و مسائل نظامی و موضوع موشکی کشور را غیرقابل مذاکره و خط قرمز خود می دانند و به مسئولان گوشزد میکنیم که این مردم به فساد و تبعیض موجود اعتراض دارند و اگر این مشکلات برطرف نشود در پیشگاه عدل الهی و خشم جوانان انقلابی مسئول خواهند بود.

 سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مجم...
صبح امروز کارگاه جریان شناسی سیاسی ویژه دانشجویان بسیجی ا...
ما دانشجویان انقلابی مشت محکم خود را بر دهانی که سخن دشمن...
مسئول تحلیل و بررسی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گف...