کد خبر:93494 تاریخ انتشار : 1396/11/22-10:14:40
بیانیه بسیج داشجویی داشگاه ارومیه در خصوص یوم الله ۲۲ بهمن ماه وایام فرخنده دهه ی فجر
در این بیانیه آمده است: امروز با گذشت چهار دهه از این معجزه تاریخی و در آستانه ورود انقلاب اسلامی به دوران جدیدی از حیات بالنده‌اش، چشم امید دوستان و چشم طمع دشمنان، همچنان در حال پایش و سنجش میزان پایبندی انقلاب، فرزندان و رهروان آن به شعارهای اولیه از «عدالت» و «حاکمیت مستضعفان» گرفته تا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» است.
لینک کوتاه http://urmia.bso.ir/id/93494
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی از آذربایجان غربی، بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه بیانیه ب در خصوص یوم الله ۲۲ بهمن ماه وایام فرخنده دهه ی فجرصادر کردند که به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«اِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ» (احقاف، ۱۳)
 
ملت انقلابی ایران در حالی گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی خود را جشن می‌گیرد که انقلابشان از متن توده‌های محروم نشأت گرفته و با رشادت و شهادت‌طلبی و پیروی از سلاله حسین (ع) بسیاری از معادلات جهان مدرن را دستخوش تغییرات بنیادین کرد.

اکنون و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، و در ایامی که از عطر نام و توسل به حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها) سرشار است، برای بزرگترین و مردمی ترین جشن پیروزی در جهان، در روز ۲۲ بهمن حاضر خواهیم شد.

چهار دهه از انفجار نور و تلالو اسلام ناب محمدی(ص) بر صفحه گیتی می‌گذرد. امروز گفتمان بی‌نظیر و نجات‌بخش اسلام ناب که برآمده از انقلاب اسلامی است، نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا به امید مستضعفان و ملجاء و پناه مظلومان تبدیل شده است.

40 سال قبل، انقلاب اسلامی توزیع قدرت در جهان را به هم ریخت و خواب استکبار جهانی را پریشان ساخت و مدل جدیدی از سعادت بشری را به ملت‌های مظلوم جهان ارائه کرد.

امروز با گذشت چهار دهه از این معجزه تاریخی و در آستانه ورود انقلاب اسلامی به دوران جدیدی از حیات بالنده‌اش، چشم امید دوستان و چشم طمع دشمنان، همچنان در حال پایش و سنجش میزان پایبندی انقلاب، فرزندان و رهروان آن به شعارهای اولیه از «عدالت» و «حاکمیت مستضعفان» گرفته تا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» است.

در طی این سال ها روز به روز بر دشمنی دشمنان با ملت سرافراز ایران که قهرمستکبران را بر ذلت لبخند آنان ترجیح دادند و استقلال و آزادی خویش را با نثار خون سرخ خود خریدند، افزون می گردد.

امروز با وجود خصومت‌ها و کینه‌ورزی‌های شیطان بزرگ و اذنابش، ملت رشید ایران، به برکت نظام جمهوری اسلامی و زعامت ولی فقیه از بلوغ سیاسی برخوردار شده است به نحوی که توطئه و مکر دشمنان را به خوبی تشخیص داده و با بصیرت خود اجازه تحقق خواست آنان در سرزمین اسلامی‌مان را نخواهند داد.

پیام روشن راهپیمایی امسال این است که آمریکا، شیفتگان او و واهمه به دل راه دهندگان از او  بدانند ملت ایران، همان گونه که در تاریخ پرافتخار انقلاب بارها و بارها نشان داده است، نه از تهدیدهای توخالی هراسی به دل راه می دهد، و نه تردیدی در پیگیری آرمان های الهی انقلاب و بکارگیری توان و ظرفیت های داخلی به خود راه می دهد و این بار یقین دارد راه استقامت به برافراشته شدن خیمه اقتصاد مقاومتی و مأیوس ساختن دشمنان انقلاب برای همیشه خواهد انجامید و قله های موفقیت دنیا و آخرت به دست با کفایت فرزندان این انقلاب فتح خواهد شد.

بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه  با گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و نیز شهیدان مدافع حرم در سنگرهای مقاومت اسلامی منطقه و دعوت از اقشار و آحاد مختلف مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار ایران برای حضور گسترده، پر شور و با شکوه در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن تاکید کرده است: تردیدی نیست یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر (فرصتی مبارک) برای تجدید میثاق ملت ایران با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، امام و شهدا، بیعت دوباره با ولی فقیه زمان مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) خواهد بود.

سابقه و کارنامه مردم غیور آذربایجان قهرمان تردیدی باقی نمی‌گذارد که راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، صحنه نمایش صلابت و عزت یک ملتِ بیدار و همیشه در صحنه خواهد بود، ان‌شاالله.

ضمن تبریک یوم الله ۲۲ بهمن و دعوت به حضور در راهپیمایی این روز مبارک، به مردم آذربایجان اطمینان می‌دهیم که بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه  بی‌اعتنا به جزر و مدهای سیاسی مستکبران جهان، برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و حفظ امنیت پایدار تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.


والسلام علی عبادالله الصالحین
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مجم...
صبح امروز کارگاه جریان شناسی سیاسی ویژه دانشجویان بسیجی ا...
ما دانشجویان انقلابی مشت محکم خود را بر دهانی که سخن دشمن...
مسئول تحلیل و بررسی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گف...