کد خبر:96864 تاریخ انتشار : 1397/1/12-12:23:29
بیانیه ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی؛
بمناسبت 12 فروردین سالروز رای مردم ایران به جمهوری اسلامی ایران
ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی بیانیه ای در بیانیه‌ای به مناسبت روز ۱۲ فروردین‌ ماه «روز جمهوری اسلامی ایران»، این روز را به ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی تبریک گفت.
لینک کوتاه http://urmia.bso.ir/id/96864
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی از آذربایجان غربی، ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی بیانیه ای در بیانیه‌ای به مناسبت روز ۱۲ فروردین‌ ماه «روز جمهوری اسلامی ایران»، این روز را به ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی تبریک گفت که به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 
۱۲ فروردین یکی از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی است که در آن با رأی اکثریت و قاطع ۹۸/۲ درصدی مردم، نظام سیاسی کشور پس از سالها تحمل رنج و اسارت به نظام جمهوری اسلامی و حکومت مردمی تغییر یافت.

در این روز مردم با لبیک به نداى رهبر خود پایه‌هاى نظام اسلامى را تثبیت کردند و به ثمر رسیدن مبارزات انقلابی خود علیه نظام پلید پهلوی و تحقق "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" را جشن گرفتند.

آری، انقلاب اسلامی مردم ایران به دنیا ثابت کرد که می توان برپایه شریعت اسلام و با مدل ولایت مطلقه فقیه و استقرار نظام برپایه دین به همه قله های رفیع دانش و پیشرفت و عدالت رسید.

امید آن است که همه آحاد مردم و مسئولین با تاسی از منویات حکیمانه مقام معظم رهبری ضمن شکرگزاری الهی نسبت به این نعمت عظما با وحدت و یکپارچگی و کار و تلاش بی وقفه در دهه چهارم انقلاب نقش الگویی خود را به جهانیان ادامه داده و تا سپردن این پرچم حریت به دست صاحب بزرگوارش بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه )از مجاهدت و ولایتمداری باز نایستند.
 
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
 
انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مجم...
صبح امروز کارگاه جریان شناسی سیاسی ویژه دانشجویان بسیجی ا...
ما دانشجویان انقلابی مشت محکم خود را بر دهانی که سخن دشمن...
مسئول تحلیل و بررسی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گف...