کد خبر:62759 تاریخ انتشار : 1395/10/22-9:33:28
حاشیه های قابل تامل مراسم تشییع هاشمی
بازهم شعارهای هنجارشکنانه و لوس شده چندین ساله!
مراسم تشییع هاشمی برخی حاشیه های قابل تامل داشت، عده ای سودجو که ننگ فتنه بر پیشانیشان مشهود بود، هاشمی و مرگ او را بهانه ای برای صف کشی های خیابانی خود کرده بودند و با سردادن شعارهای هنجار شکنانه و لوس شده چندین ساله خود در تلاش بودند ضمن بهره برداری رسانه ای، حرکت عظیم مردم را به نام خودشان ثبت کنند. اما تعداد این افراد ساده لوح به حدی کم بود که برای خودشان نیز مایه آبرو ریزی شده و ادعای واهی زنده بودن جنبش سبز را بر باد برده بود.
لینک کوتاه http://urmia.bso.ir/id/62759
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی از آذربایجان غربی، رضا خان محمدی- سه روز پیش حادثه دردناک فوت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام موجی از غم و اندوه را در بین آحاد ملت ایران ایجاد کرد؛ غم و اندوه برای شخصیتی که علی رغم اختلاف نظرها و برخی اشتباهات و سکوت های مورد انتقاد، سالهای سال در کسوت خدمت به انقلاب و امام(ره) و رهبری بود. پیام تسلیت مقام معظم رهبری به زیبایی جایگاه هاشمی را به تصویر کشیده و از توطئه های دشمنان و منافقان در جهت مصادره هاشمی پرده برداشته است.

شاید تفکر لیبرالی هاشمی و پایبندی به اقتصاد لیبرالی عامل امید دشمنان برای جذب آن مرحوم در داخل اپزیسیون خارج نشین و یا فتنه گران داخلی بود اما تفکر ضد استکباری هاشمی هرگز اجازه تاخت و تاز را به آنان نمی داد. فتنه 88 بزنگاه و امتحان عظیمی برای هاشمی بود و در عین حال کور سوی امیدی برای فتنه گران بود تا دامن هاشمی را گرفته و به امیال خیالی خود برسند. همان فتنه گرانی که در سال 76 شدیدترین انتقادها و توهین ها را به شخصیت شاخص نظام نسبت می دادند و دولت کارگزاران را شدیدا تخریب می کردند.

علی ای حال روز گذشته شاهد تشییع پیکر یار دیرین امام و رهبری بودیم و حضور اقشار مختلف مردم، از اصول گرا و غیر اصول گرا و ... که همگی برای انجام وظیفه و تقدیر از سه دهه خدمت و فعالیت مرحوم آمده بودند، جلوه های وحدت و صمیمیت را زیباتر نشان می داد. اما مراسم تشییع هاشمی برخی حاشیه های قابل تامل داشت، عده ای سودجو که ننگ فتنه بر پیشانیشان مشهود بود، هاشمی و مرگ او را بهانه ای برای صف کشی های خیابانی خود کرده بودند و با سردادن شعارهای هنجار شکنانه و لوس شده چندین ساله خود در تلاش بودند ضمن بهره برداری رسانه ای، حرکت عظیم مردم را به نام خودشان ثبت کنند. اما تعداد این افراد ساده لوح به حدی کم بود که برای خودشان نیز مایه آبرو ریزی شده و ادعای واهی زنده بودن جنبش سبز را بر باد برده بود.

گستاخی برخی از این افراد قلیل سودجوی فتنه گر به حدی بود که در مصاحبه های میدانی هدف از حضور در تشییع جنازه را نه به خاطر مرحوم هاشمی بلکه در جهت حمایت از فتنه گران عنوان کرده و شعارهای پوچ خود را سرمی دادند. این افراد همان هایی هستند که به تاسی از بزرگان خود که در دوران کارگزاران از منتقدان جنجالی دوت سازندگی بودند و فتنه گران 88 که با فشارهای خود در تلاش بودند هاشمی را وارد عرصه فتنه کنند، هاشمی را نه به خاطر خدمات انقلابی اش و نه به خاطر انیس و مونس امام (ره) بودن، بلکه صرفا با هدف اردوکشی های خیابانی و بهره برداری های جناحی و حزبی پناهگاه خود قرار داده بودند.

به هرحال حجت الاسلام و المسلمین هاشمی با تمام کارنامه پر فراز و نشیب و خدمات و فداکارهای دوران انقلاب و تلاش در عرصه های مختلف نظام و برخی حاشیه ها و جنجال های موجود، دار فانی را وداع گفت و رهبر و مردم انقلابی به خوبی بدرقه راهش شدند و هاشمی را نه به خاطر امیال سیاسی و جناحی، بلکه به خاطر نظام و انقلاب ستودند و بار دیگر روسیاهی برای فتنه گران ماند.

والسلام
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مجم...
صبح امروز کارگاه جریان شناسی سیاسی ویژه دانشجویان بسیجی ا...
ما دانشجویان انقلابی مشت محکم خود را بر دهانی که سخن دشمن...
مسئول تحلیل و بررسی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گف...