کد خبر:90429 تاریخ انتشار : 1396/9/16-19:58:19
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی بیان کرد:
آب در هاون کوبیدن، برای استمرار حیات صهیونیستی
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی با اشاره به جریانات اخیرنظام سلطه و تصمیم احمقانه ترامپ برای انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس و تعیین قدس به عنوان پایتخت رژیم اسرائیل گفت: نتیجه غلط محاسباتی ترامپ به مانند آب درهاون کوبیدن است که بتوانند حیات رو به زوال رژیم غاصب و جنایت کار اسرائیل را چند صباحی به تاخیر بیاندازد.
لینک کوتاه http://urmia.bso.ir/id/90429
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی از آذربایجان غربی، رحیم عباس زاده مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی با اشاره به جریانات اخیرنظام سلطه و تصمیم احمقانه ترامپ برای انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس و تعیین قدس به عنوان پایتخت رژیم اسرائیل گفت: نتیجه غلط محاسباتی ترامپ به مانند آب درهاون کوبیدن است که بتوانند حیات رو به زوال رژیم غاصب و جنایت کار اسرائیل را چند صباحی به تاخیر بیاندازد.

وی در ادامه افزود: بعد از فرو پاشی داعش با حماقت و اشتباه دولت آمریکا در خصوص تعییین قدس به عنوان پایتخت اسرائیل  موج جدیدی از انتفاضه در فلسطین و کشور های عربی رقم خواهد خورد که باعث تشدید رشد بیداری اسلامی در منطقه وسخت شدن شرایط برای نظام استکباری وسلطه خواهد بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه ماهیت دولت ترامپ برای جهان و جهانیان شفاف تر از گذشته  عیان گردیده  ، عنوان کرد: صدور فرمان از سر عجز و ناتوانی و سردر گمی رییس جمهور امریکا  در حقیقت سرعت بخشیدن به فرو پاشی و اضمحلال رژیم غاصب صهیونیستی است.

عباس زاده در ادامه با اشاره به فعالیت رسانه های صهیونیستی در به فراموشی سپردن موضوع فلسطین با وجود جنگ های خاورمیانه و در کل هزینه های گزافی که دادند، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی با به کاربردن ترفند های مختلف در به فراموش سپردن فلسطین از ذهن جهانیان، از طریق رسانه ها غربی و پدید آوردن گروه های تکفیری جهت در آمیختن مشکلات برای مردم منطقه که بیشتر به فکر رفع مشکلات جامعه خود باشند تا مشکل فلسطین، اما در یک اقدام بی خردانه از طرف دولت همدستش آمریکا، تهدید را به فرصت برای اتحاد مسلمانان در خاورمیانه فراهم نموده است  .

وی با بیان اینکه فلسطین مجددا مسئله اصلی مسلمانان خواهد شد، گفت: بار دیگر مسئله فلسطین به عنوان مسئله اصلی مسلمانان تبدیل گردیده  ومقدمات جهت دهی و همگرایی  مسلمانان و آزادیخواهان جهان را برای آزادی قدس شریف و قبله اول مسلمین جهان از چنگال رزیم جنایتکار صیهونیسم فراهم خواهد ساخت .

وی در پایان ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص "اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید"، خاطرنشان کرد: با حماقت آمیزترین رفتار سیاسی دولت آمریکا،  رژیم صهیونیستی را در لبه پرتگاه نابودی قرار داده و شمارش معکوس برای نابودی رژیم غاصب صیهونیست آغاز گردیده است.
 
انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مجم...
صبح امروز کارگاه جریان شناسی سیاسی ویژه دانشجویان بسیجی ا...
ما دانشجویان انقلابی مشت محکم خود را بر دهانی که سخن دشمن...
مسئول تحلیل و بررسی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گف...